جستجوی سریع
/ محصولات / مغز خمیری، مغز سنگی

مغز خمیری، مغز سنگی

تعداد آراء : 20

با ( خمیری و سنگی) آشنا شوید .آن‌ها دو نگاه متفاوت دارند. خمیری دوست دارد با ماجراجویی‌های مختلف خوش بگذراند,مطالب جدید یاد بگیرد و نگران اشتباه‌هایی...

10%
49,000تومان
44,100تومان
معرفی مغز خمیری، مغز سنگی

با ( خمیری و سنگی) آشنا شوید .آن‌ها دو نگاه متفاوت دارند. خمیری دوست دارد با ماجراجویی‌های مختلف خوش بگذراند,مطالب جدید یاد بگیرد و نگران اشتباه‌هایی که ممکن است پیش بیاید ,نباشد.اما سنگی هر چیز را همان گونه که هست,می‌پذیرد و فکر می‌کند نمی‌شود هیچ کاری برای بهتر کردن آن انجام داد.

در این کتاب خمیری به سنگی یاد می‌دهد چگونه پوشش ش را بردارد و آن را آزاد کند. سنگی هم یاد می‌گیرد در مدرسه ودر زندگی لذت بیشتری ببرد.

داستان خمیری و سنگی این درس ارزشمند را به کودکان میدهد که تغییر کردن بهتر از یکنواخت بودن است.

درباره‌ی نویسنده:
جولیا کوک (Julia Cook) قبل از اینکه نویسنده و سخنران انگیزشی باشد، مشاور و معلم مدرسه بوده است. هم‌اکنون، او به مناطق مختلفی سفر می‌کند و به کودکان با زبان خودشان می‌آموزد که چگونه مشکلات‌شان را حل کنند. هدف اصلی کوک این است که با داستان‌های شاد و به‌یادماندنی بتواند راه‌حل‌های موثر و کاربردی را برای مشکلات همیشگی زندگی به کودکان بیاموزد.او مدرک کارشناسی‌ارشد در رشته‌ی مشاوره کودکان گرفته است و زمان بسیاری را با کودکان، والدین،آموزگاران می‌گذراند. جولیا برای نوشتن داستان‌هایش از زندگی و تجربه خود الهام می‌گیرد.
اگر می‌خواهید بیشتر درباره‌ی جولیا کوک بدانید اینجا را کلیک کنید
خوانندگان می‌گویند:
1) به عنوان یک مشاور مدرسه ابتدایی، این کتاب از اولین پیشنهادهای من است، زیرا این کتاب مفهوم تغییر نگرش و مهمتر از آن، آموزشِ تغییر نگرش را به کودکان می‌آموزد.
2) اگر فرزند شما به خاطر عالی و بی‌نقص ‌نبودن در چیزی اصلا آن را امتحان نمی‌کند. پس این کتاب را حتما برایش تهیه کنید. کودکان درس بزرگی از این کتاب می‌گیرند: قدرت کلمه «هنوز» را یاد می‌گیرند و آن را به جای «هرگز» به کار می‌برند.
3) کودکان و بزرگسالان با هم یاد می‌گیرند که چگونه نگرش خود را تغییر دهند. من هر وقت فرزندانم شروع به منفی‌بافی می‌کنند از آنها می‌پرسم که می‌خواهند خمیری باشند یا سنگی؟ و تغییر از همان لحظه آغاز می‌شود.

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
درحال حاضر نظری برای این کتاب وارد نشده است
10%

مغز خمیری، مغز سنگی

44,100تومان
49,000تومان
0 محصول
ادامه خرید
تایید و تکمیل خرید
مجموع سبد
0 تومان