جستجوی سریع
/ حریم خصوصی
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی کاربران مهرسا
  • انتشارات مهرسا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و محافظت از آن را وظیفه‌‌ی خود می‌داند.
  • انتشارات مهرسا متعهد می‏‌شود در حدتوان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فناوری موردنیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده‌ی شما از سایت را توسعه دهد.
  • همه‌ی مطالب در دسترس از طریق هریک از خدمات انتشارات مهرسا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه‌ی محتوای تولیدی انتشارات مهرسا جزئی از دارایی‌های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار انتشارات مهرسا است. هرگونه استفاده‌ی بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، خدمات قابل ارائه از طریق هریک از خدمات ایجادشده از سوی انتشارات مهرسا و علائم تجاری ثبت‌شده نیز در انحصار انتشارات مهرسا است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد
  • کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از فهرست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه بهره‌برداری از مشتقات وب‏‌سایت انتشارات مهرسا یا هریک از خدمات یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده‌کاوی، ربات یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه‌ی این حقوق به صراحت برای انتشارات مهرسا محفوظ است.
  • در صورت استفاده از هریک از خدمات انتشارات مهرسا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز ورود خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد، به عهده‌ی کاربران است.
0 کالا
بستن
مجموع سبد
0 تومان
ثبت سفارش