/ قوانین سایت

قوانین عمومی سایت

41 774

ضمن تشکر از انتخاب شما، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین استفاده از سایت است، لطفاً آن را به دقت مطالعه فرمایید.نحوه ی خرید


1- ایمیل، شماره تلفن، اطلاعات بانکی و سایر اطلاعات ورودی کاربران به صورت کاملاٌ محرمانه در فروشگاه ذخیره می شود و فروشگاه متعهد به رعایت حریم شخصی کاربران می باشد.
2- کاربران باید نام و نام خانوادگی خود را به صورت دقیق و کامل و به زبان فارسی در فروشگاه ثبت کنند تا برای ارسال محصول و دریافت کد رهگیری و پیگیری های آتی با مشکل مواجه نشوند . در صورت رعایت نکردن این موارد، پیامدهای آن بر عهده ی کاربر خواهد بود.
3- خریدار باید نشانی و کد پستی خود را به صورت کامل و دقیق ثبت نماید تا پست بتواند بسته را در زمان تعیین شده به وی تحویل دهد.
4- در صورتی که کاربر به هر دلیلی، فاکتوری را بیش از یک بار ثبت کند، باید با فروشگاه تماس بگیرد و موضوع را اطلاع دهد. در غیر این صورت تمامی فاکتورها برای او ارسال خواهد شد.

نحوه ی پرداخت


1- در صورت ثبت سفارش و پرداخت نکردن وجه آن، فروشگاه هیچ تعهدی در قبال آن سفارش ندارد.
2- در صورتی که کاربر (خریدار) سفارشی را ثبت کند و پس از مدتی (حداکثر 24 ساعت) اقدام به پرداخت مبلغ سفارش نماید، باید پرداخت وجه را از طریق تلفن یا ایمیل به فروشگاه اطلاع دهد.

نحوه ی ارسال سفارشات


1- سفارشاتی که ثبت شده و پرداخت وجه آنها نیز تایید شده است، ساعت 14 هر روز (غیر تعطیل) بسته بندی شده و صبح روز بعد (غیرتعطیل) به پست تحویل داده می شوند.
2- ارسال سفارش با پست 5 تا 7 روز کاری زمان می برد و پست موظف است طبق قرارداد خود عمل نماید.
3- زمان ثبت سفارش به معنای زمان تحویل آن به پست نیست
4- ارسال سفارش با پیک فقط مخصوص شهر تهران است. سفارشات داخل شهر تهران با این نوع ارسال که قبل از ساعت 14 هر روز (غیر تعطیل) ثبت شوند، همان روز و در غیر این صورت صبح روز بعد (غیرتعطیل) ارسال می گردد.
5- در صورت ثبت سفارش به شیوه ی ارسال با پیک و تماس با فروشگاه در ساعات کاری روزهای غیر تعطیل، سفارش در سریع ترین زمان ممکن و از طریق پیک ارسال می گردد.

نحوه ی تعویض کتاب


1- خریدار باید با دقت کامل اقدام به انتخاب و خرید کتاب خود نماید، زیرا کتاب ثبت شده در سبد خرید دقیقاً با همان ویژگی های مطرح شده در فروشگاه برای وی ارسال می گردد و امکان تعویض یا عودت کتاب وجود ندارد.
2- کتب ارسالی توسط فروشگاه اینترنتی مهروماه هیچگونه ایراد فیزیکی و ظاهری ندارند، اما ممکن است در برخی از کتب ها اشکالات چاپی وجود داشته باشد و این موضوع برای تمامی مراکز انتشار کتاب اجتناب ناپذیر است. اگر این اشکال به صورت جزئی یا در چند صفحه وجود داشته باشد، در صورت اطلاع رسانی خریدار به فروشگاه، صفحات ناقص به صورت PDF برای خریدار ایمیل خواهد شد. همچنین اگر این اشکال به صورت کلی باشد، فروشگاه کتاب مورد نظر را تعویض خواهد کرد. البته چنین مواردی بسیار نادر است و امکان دارد در هر چند هزار جلد اتفاق بیفتد.

نحوه ی بازپرداخت وجه به مشتری از طریق فروشگاه


1- در صورتی که به دلیل اشکال در اینترنت یا درگاه بانک در هنگام خرید آنلاین، وجه از حساب مشتری کسر شود و سفارش وی ثبت نگردد، مشتری باید 72 ساعت صبر کند. اگر پس از این مدت وجه به حساب مشتری برنگشت، باید با فروشگاه تماس بگیرد تا فروشگاه این موضوع را از طریق بانک مربوطه تا زمان بازگشت وجه به حساب مشتری پیگیری نماید.

2- در صورتی که فروشگاه به هر دلیلی ناچار به استرداد وجه به مشتری شود، این عمل به علت طی شدن مراحل اداری و حسابداری چند روز به طول خواهد انجامید.