جستجوی سریع
/ معرفی مهرسا
درباره مهرسا

«انتشارات مهرسا» در سال 1390 به عنوان ناشر تخصصی در حوزه‌ی «مغز و شناخت» و به منظور توليد محتوای آموزشي فاخر برای طيف گسترده‌ی مخاطبان فرهيخته از اساتيد تا مشاوران، خانواده‌ها و عموم مردم، در گروه انتشاراتی مهروماه متولد شد. انتشارات مهرسا در هشتمين سال فعاليت، زمينه‌ی کاری خود را بر مجموعه کتاب‌های ذيل متمرکز ساخته است:

مجموعه کتاب‌های «باشگاه مغز» بزرگسالان و کودکان برای ارتقای توانمندی‌های مغزی و روانشناختی؛

توليد کتاب‌های خودآموز مرحله به مرحله با هدف بهبود توانمندی‌های مغزی، از اولويت‌های انتشارات است. در بخش بزرگسال، کتاب‌های «باشگاه مغز (1)»، «باشگاه مغز (2)؛ توجه و تمرکز»، «باشگاه مغز (3)؛ حافظه و يادگيری»، «باشگاه مغز کنترل و مديريت»، «دفتر برنامه‌ريزی مغز/ Brain Planner»، «مجموعه‌ی شش جلدی مغز من و رنگ‌آميزی» و همچنين ترجمه‌ی منابع ارتقای توانمندی‌های مغزی مانند کتاب‌های «پرورش حافظه»، «پرورش مغز» و «کتاب کار و تمرين توانبخشی مغزی» از محصولات اين مجموعه هستند. در بخش کودک، داستان‌هايی با هدف توانمندسازی ذهنی و تقويت عملکردهای مغزی کودکان در قالب کتاب‌های «مغز شگفت‌انگيز تو»، «نميتوانم چيزميزهايم را پيدا کنم»، « با برنامه‌ريزی همه‌ی کارها رديف ميشود»، «مغز خميری، مغز سنگی»، مجموعه‌ی «گردو» و... به چاپ رسيده است.

افتخارات
ستاد مبارزه با مواد مخدر

رتبه دوم در هفتمین جشنواره آثار برتر مکتوب اعتیاد

پژوهشگر برتر

دکتر حامد اختیاری

ستاد مبارزه با مواد مخدر

تقدیرنامه توسط وزیر

پژوهشگر برتر

تقدیرنامه توسط وزیرکشور

«فرزندپروری» و «کودک» با تاکيد بر تکامل مغزی و شناختی کودک و پرورش مهارت‌های اجتماعی و تقويت ارزش‌های اخلاقی؛

از مجموعه‌ی فرزندپروری کتاب‌های «مغز کودک من»، «احساسات کودک من»، «365 راه برای پرورش فرزندانی فوق‌العاده» و در بخش کودک مجموعه‌ی هفت جلدی «مهارت‌های اوليه»، مجموعه‌ی پنج‌جلدی «داستان‌های پانچلو» و مجموعه‌ی ده جلدی «چی شبيه چيه» و... ارائه شده است.

مجموعه کتاب‌های تفريحات مغزی با هدف افزايش ميزان تجربه‌های رضايت‌بخش در زندگي؛

شامل کتاب‌هايي از قبيل «جاذبه‌های گردشگری جاده‌ی فيروزکوه»، «جاذبه‌های گردشگری جاده‌ی هراز»، «کوهپيمايی و طبيعتگردی» و «گياهان دارويی» است كه پيشنهادهايی برای شما براي لذت بردن از زندگی و تأمين نياز مغز به تفريح و لذت، به همراه دارند. "

بروشور محصولات مهرسا

انتشارات مهرسا در هشتمین سال فعاليت خود، در زمينه‌های کاری بسیاری سعی در تالیف كتب تخصصی در حوزه ی «مغز و شناخت، روانشناسي، مغز هوشمند» كرده، برای آشنایی با جزئیات این محصولات بروشور زیر را دانلود کنید.

0 کالا
بستن
مجموع سبد
0 تومان
ثبت سفارش