جستجوی سریع
/ کتاب های صوتی / کتاب صوتی رودخانه

کتاب صوتی رودخانه

192
  • نویسنده : تام پرسیوال
  • قصه گو : زهره احمدی ، فردوس سلیمانی
  • مترجم : سمیه حیدری
  • مجموعه : دیگر کتاب‌ها
  • رده سنی : 3-5 سال ، 5-7 سال ، 7-9 سال ، 9-12 سال
اشتراک گذاری
7
معرفی کتاب صوتی رودخانه

شاد و سبک،

ساکت و غمگین، خشمگین و عصبانی...

رونی رودخانه را دوست دارد.

رودخانه دقیقا شبیه اوست و همیشه تغییر می‌کند.

درباره‌ی نویسنده:
دوران کودکی تام پرسیوال (Tom Percival) معمولی نبود، او در منطقه‌ای دورافتاده و البته زیبای غرب انگلستان زندگی می‌کرد. قطعا در همین سال‌های شکل‌گیری شخصیت بود که به نقاشی و نوشتن علاقه پیدا کرد.
تام بعد از اینکه چند شهر را به‌دقت بررسی کرد، فهمید که عمیقا یک پسر روستایی‌ست و حالا او در روستایی دیگر، با همسر و دو فرزندش زندگی می‌کند. تام به معنای واقعی، یک‌عالمه کتاب تصویرسازی و نوشته است.

خوانندگان می‌گویند:
این کتاب واقعا زیبا است. پیام، تصاویر و کلمات با هم ترکیب می‌شوند تا بحث جالبی را درباره‌ی احساساتی که ما به‌طور طبیعی داریم، شکل دهند. به‌عنوان یک بزرگسال باید اعتراف کنم که وقتی کتاب را می‌خواندم، بغضی گلویم را می‌فشرد. من هرازچندگاهی کتاب را برای کلاس و فرزندان خودم می‌خوانم. باید اعتراف کنم این بهترین کتاب کودکی است که بعد از این همه وقت، به آن برخوردم.
این کتاب درباره‌ی احساسات کودکان است که در طول روز تغییر می‌کنند. تصاویر کتاب زیبا هستند و کودکان متن کتاب را راحت درک می‌کنند.
کتاب جدید تام پرسیوال از نماد رودخانه برای بیان احساسات یک پسربچه استفاده می‌کند. مثل رودخانه، پسر داستان روزهایی خشمگین و عصبانی است و روزهایی هم آرام و بازیگوش. در زمستان، که رودخانه کاملا یخ زده، روآن باید با غم ازدست‌دادن سگش کنار بیاید، کنارآمدن با سوگ زمان‌بر است و او باید آن را یاد بگیرد تا غم‌ها مانند یخ روی رودخانه، کم‌کم آب شوند.

ارسال دیدگاه
8 + 9
=
10,000تومان

کتاب صوتی رودخانه

0 محصول
ادامه خرید
تایید و تکمیل خرید
مجموع سبد
0 تومان