جستجوی سریع
/ مجله مهرسا / ریچل برایت

ریچل برایت

همه‌چیز درباره‌ی ریچل برایت:

ریچل برایت (Rachel Bright) در دانشگاه کینگ‌استون لندن گرافیک خواند و تحصیلاتش را در رشته‌ی چاپ تا مقطع کارشناسی‌ارشد ادامه داد.

ترکیب داستان‌های خنده‌دار او با تصویرسازی‌های فوق‌العاده‌ و سبک خاصش در تایپوگرافی سبب شد تا کتاب‌‎هایی برای کودکان چاپ کند که برنده‌ی جوایز متعدد باشند و روزبه‌روز هم به تعداد آن‌ها افزوده شود.

کتاب‌های او تاکنون به بیش از 15 زبان ترجمه شده‌ است. محبوب‌ترین کتاب او «شیر و یک سوال موشی» است که همکاری مشترک او با جیم فیلد (Jim Field)، تصویرساز معروف، بوده است. ریچل در سال 2014 عنوان تصویرگر روز جهانی کتاب را در انگلستان دریافت کرد.
ریچل برایت علاوه‌بر نویسندگی و تصویرسازی، یک کارآفرین موفق هم هست، او یک لوازم التحریر و کادوفروشی به نام برایت‌ساید (Brightside) دارد که تاکنون بیش از 10 میلیون کارت و 5 میلیون هدیه در سراسر پنج قاره فروخته است.
ریچل با دختر و همسرش در دُورسِت، شهر کوچکی در غرب انگلستان، در مزرعه‌ای کنار دریا، با انواع و اقسام حیوانات زندگی می‌کند، حتما حالا می‌توانید حدس بزنید چرا او این همه به حیوانات علاقه دارد؟

او از فلسفه‌ی زندگی‌اش در سخنرانی‌هایی‌هایش استفاده می‌کند. او برای سخنرانی‌هایش به کشورهای زیادی مانند آمریکا، بالی، چین و ... سفر می‌کند.

کتاب‌های بسیاری از ریچل برایت در انتشارات مهرسا به چاپ رسیده است:


درباره‌ی نویسنده:
ریچل برایت (Rachel Bright) کتاب‌های بسیاری برای کودکان نوشته که بسیاری از آنها در انتشارات مهرسا چاپ شده است: «گرگی که گم شد»، «سنجاب‌ها وارد می‌شوند»،«کولایی که دیگه می‌تونه» و «شیر و یک سوال موشی».238 بازدید 10 شهریور 1400, 13:08
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
0 کالا
بستن
مجموع سبد
0 تومان
ثبت سفارش