جستجوی سریع
/ محصولات / خرجش کن!

خرجش کن!

تعداد آراء : 5

به سرزمین خرگوشی خوش آمدید! در این سرزمین زیبا، هویج همان پول است. سانی خیلی دلش می‌خواهد همه‌چیز را برای خودش بخرد؛ اما خب نمی‌شود که همه‌چیز را...

10%
59,000تومان
53,100تومان
معرفی خرجش کن!

به سرزمین خرگوشی خوش آمدید!
در این سرزمین زیبا، هویج همان پول است.
سانی خیلی دلش می‌خواهد همه‌چیز را برای خودش بخرد؛
اما خب نمی‌شود که همه‌چیز را باهم خرید.
او خیلی زود حساب کار دستش می‌آید:
در سرزمین خرگوشی اگر بخواهی درست انتخاب کنی، باید همیشه حواست جمعِ جمع باشد.
بانی مانی برای داشتن هوش مالی عالی
از همان اول حساب شده قدم برمی‌دارد.

درباره‌ی نویسنده:
سیندرز مک‌لئود (Cinder Macleod) در تورنتو کانادا به دنیا آمده است. دنیای نقاشی و کارتون سیندرز زمانی آغاز شد که پدرش در کودکی، برای ساکت‌ و آرام کردن او، تشویقش کرد تا در رستوران نقاشی بکشد. او در سال 1979، به انگلستان مهاجرت کرد، در رشته‌ی گرافیک در سامرست، درس خواند و در لندن مشغول فیلم‌سازی شد. سیندرز می‌نویسد، می‌خواند و در یک گروه موسیقی دونفره، ویلون‌سل می‌نوازد. سیندرز سال 1991، به اسکاتلند رفت تا در آنجا برای مجله‌ی بیریتیش‌پرس (British Press) کاریکاتور بکشد. در سال 2000، کارتون‌های سیاسی او تحت کتابی به‌نام قوانین برومی (Broomie Law) گردآوری و چاپ شد. در سال 2001، او به کانادا بازگشت تا فعالیت‌هایش را در آنجا از سربگیرد و جایزه‌های معتبری هم در زمینه‌ی روزنامه‌نگاری دریافت کرد. در سال 2013، تصمیم گرفت کمی از کارهای رسانه‌ای فاصله بگیرد تا به پروژه‌های شخصی‌اش مانند نوشتن رمان برای جد مادری اسکاتلندی‌اش یا کتاب‌های سواد مالی کودکان بپردازد. سیندرز از بی‌عدالتی متنفر است و همیشه آن را فریاد می‌زند. او در گلاسگو با همسر و فرزندانش زندگی می‌کند
کارشناسان می‌گویند:
اسکول لایبری ژورنال (School Library Journal): این کتاب داستانی فوق‌العاده درباره‌ی خرج‌کردن با درایت و هوشمندی‌ست. متن کتاب انگار با دست‌خط کودکانه و با مداد نوشته شده، تصاویر شاد و با انرژی کتاب به کمک شخصیت‌ها و متن آمده‌اند.
خوانندگان می‌گویند:
1) چیزی که من بیشتر از همه درباره‌ی این کتاب‌ها دوست داشتم این بود که بچه‌ها خیلی خوب با خرگوش‌ها ارتباط برقرار می‌کنند. ... بعد از خواندن این کتاب، هر وقت که با بچه‌ها به اسباب‌بازی‌فروشی می‌رفتیم، خودشان را جای این خرگوش‌ها می‌گذاشتند و می‌فهمیدند که چرا نمی‌توانند همه‌ی این اسباب‌بازی‌ها را بخرند. یک گوششان برای حرف‌های ما در و دیگری دروازه است، اما خوب به حرف‌ِ خرگوش‌های کتاب بانی‌مانی گوش می‌کنند. به‌نظرم ما برای حرف‌زدن با بچه‌ها، باید از راه‌های خلاقانه‌تری استفاده کنیم؛ بانی‌مانی درس‌هایی برای ما بزرگ‌ترها هم دارد.
2) هر چهار تا کتاب این مجموعه به کودک می‌آموزند که چگونه پول‌هایش را عاقلانه خرج کند؛ همه‌ چیز به انتخاب ما برمی‌گردد.
3) پسر چهار ساله‌ی من عاشق این کتاب‌ها و شمردن هویج‌ها شده است، خیلی راحت مفاهیم این کتاب‌ها را می‌فهمد و ساعت‌ها به تصاویر کتاب خیره می‌شود. 

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
درحال حاضر نظری برای این کتاب وارد نشده است
10%

خرجش کن!

53,100تومان
59,000تومان
0 محصول
ادامه خرید
تایید و تکمیل خرید
مجموع سبد
0 تومان