جستجوی سریع
/ محصولات / رویاپرداز شادمان

رویاپرداز شادمان

تعداد آراء : 0
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی
26,100تومان
10%
29,000تومان
.
معرفی رویاپرداز شادمان

رؤیاها همان آرزوهایی هستند که به امید زندگی زیباتر و شادتر ما را فراتر از روزمرگی‌ها پیش می‌برند.

در دنیای شگفت‌انگیز خیال همه‌چیز از ثطره‌های باران گرفته تا شکوفه‌های معطر در دستان ماست.

در خیال راه‌هایی به سمت نور پیدا می‌شود که حتی در صورت محال بودن در واقعیت، زمینه‌ساز رهایی و نجات می‌شوند.

زندگی بدون رؤیا و خیال، جامعه‌ای بدون امید و آرزو به همراه خواهد آورد که اعضای آن برای آینده‌ای بهتر تلاش می‌کنند و انگیزه‌ای ندارند.

پس به رؤیاهایت بگو چقدر برایت عزیز هستند.

به رؤیاهایت بگو که می‌توانی و می‌شود، چون رؤیا خود تویی.


این اثر خارق‌العاده، بهترین هدیه برای جشن تولد، جشن فارغ‌التحصیلی و هر مناسبت شاد دیگر در تقویم است. در این کتاب می‌فهمیم رویاپردازی در دنیایی که به ما می‌گوید صاف بشین، قوانین را رعایت کن و داخل خطوط را رنگ‌آمیزی کن یعنی چی؟ رویاپرداز شادمان درباره‌ی لحظاتی‌ست که ذهن و روح هر دو به تعالی رسیده‌اند و ما آزادانه می‌توانیم رویاهای خودمان را زندگی کنیم. این کتاب به کودکان یادآوری می‌کند وقتی زندگی در جاده‌ی سربالایی و سرازیری می‌افتد نباید خود حقیقی و خلاقشان را فراموش کنند.

کارشناسان می‌گویند:

بوک‌لیست (Booklist): کتاب توضیح مفیدی درباره‌ی احساسات، امیال و خلاقیت می‌دهد و به کودک کمک می‌کند که احساسات متفاوت را درک کند و چرا افراد به اتفاق‌های مشابه واکنش متفاوت نشان می‌دهند.

اسکول لایبری ژورنال (School Library Journal): تصاویر کاملا با متن اصلی هماهنگی دارد. رینولدز به کودکان یاد می‌دهد که چگونه با خودگویی مثبت «رویاپرداز حرفه‌ای» شوند.  

پابلیشرز ویکلی (Publishers Weekly): رینولدز در این داستان الهام‌بخش، تاثیر تشویق‌های کوچک را نشان می‌دهد و به کودکان نشان می‌دهد که هر کار بزرگ و فوق‌العاده‌ای، با قدم‌های کوچک آغاز می‌شود.

خوانندگان می‌گویند:

- من و دخترم خیلی این کتاب را دوست داشتیم؛ تصاویر رنگارنگ و ساده. من فکر نمی‎‌کردم که او دوباره بخواهد کتاب را بخواند. اما او این کتاب را خیلی دوست دارد، به‌خصوص صفحه‌ای که در آن رویا‌های مختلف را نشان می‌دهد؛ او در آن صفحه رویای خودش و دوستان و آشنایان را به من نشان می‌داد.

- فرزند من اتیسم دارد. او عاشق این کتاب است و هر روز این کتاب را می‌خواند. گاهی او این کتاب را با خودش به اتاق می‌برد و با زبان خودش داستان را تعریف می‌کند. این کتاب‌ها واقعا برای همه افراد مفید هستند.

- من این کتاب را از کتاب‌خانه قرض گرفتم و بعد که دیدم پسرم گفت: «انگار این کتاب برای من نوشته شده است» برایش تهیه کردم. این کتاب عالی است، زیرا به کودکان اجازه می‌دهد باخیال‌راحت رویاپردازی کنند و در رویاهایشان غرق شوند و از کودکی‌شان لذت ببرند.   

- این کتاب برای درک تفاوت‌هاست و گفتگویی را در ذهن کودکان راجع به اینکه تو واقعا دنبال چه‌کسی هستی؟ یا رویاها و آرزوهای تو دقیقا چیست؟ آغاز می‌کند.


نوشته: مریم عظیمی

 

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

رویاپرداز شادمان

26,100تومان
10%
29,000تومان
0 کالا
بستن
مجموع سبد
0 تومان
ثبت سفارش