جستجوی سریع
/ پویش آگاهی از مغز

پویش آگاهی از مغز

پویش آگاهی از مغز

مهم‌ترین آرزوی بشر هر چه باشد، به نوعی با واژه «تغییر» همبستگی دارد. ماده اصلی تغییر انسانها هستند. اهمیت این موضوع باعث شده است توجه دانشمندان و متخصصان این حوزه به «مغز»، به عنوان مهم‌ترین ابزار این تغییر، جلب شود. ارتقاء توانمندی مغز انسان به تغییر در افکار، اندیشه‌ها، عملکرد و رفتار او می انجامد.«پویش آگاهی از مغز» تلاشی برای ایجاد فرهنگ آگاهی از مغز است تا به تقویت سرمایه‌های شناختی در سراسر ایران عزیزمان و به ویژه مناطق کم برخوردار جامعه کمک نماید.
روزهای نزدیک به سال نو فرصت خوبی است که به رسم نیکوکاری، «آگاهی» را به آینده‌سازان این مرز و بوم هدیه بدهیم. به همین منظور انتشارات مهرسا با همکاری مجموعه باشگاه مغز و جمعی از مؤسسات خیریه معتبر، پویشی با عنوان «هدیه‌ من، نور آگاهی» را آغاز نموده و از نیکوکاران و علاقمندان به توسعه فرهنگی ایران نیز دعوت می‌کند که در این مسیر مشارکت و همیاری نمایند.
در این طرح، متناسب با گروه‌های مختلف سنی، بسته‌های هدیه‌ای آماده شده است که هر بسته شامل چند عنوان کتاب برگزیده در زمینه آگاهی از مغز و هدایایی برای سال نو هستند. هزینه محتویات، بسته‌بندی و ارسال هر یک از این بسته‌ها حدود 300 هزار تومان است که با تمهیدات ویژه این مبلغ به 200 هزار تومان کاهش یافته است. حال شما نیکوکار گرامی می‌توانید با مشارکت در این پویش و با پرداخت نیمی از این مبلغ معادل 100 هزار تومان به تعداد مورد نظرتان این بسته‌های هدیه کتاب را به مراکز خیریه که لیست آن در قسمت پایین آمده است جهت ارسال به مخاطبان این پویش هدیه دهید. قابل ذکر است که نیمی دیگر از هزینه هر بسته توسط انتشارات مهرسا و باشگاه مغز پرداخت می‌گردد. ضمنا گزارش نحوه توزیع این بسته‌ها بطور مستند به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.
امید داریم تا این پویش، مسیری را برای آگاهی بیشتر نسل جدید و تعالی ایران عزیز ایجاد نماید.

 • پویش آگاهی از مغز

  چنانچه به عنوان مربی امکان آموزش به کودکان کم‌برخوردار را دارید و یا به عنوان نهاد خیریه تمایل پیوستن به این طرح را دارید توسط ایمیل باشگاه مغز با ما در تماس باشید.
  bgacademy.official@gmail.com

  بازدیدکننده: 1,257 نفر

  0 کالا
  بستن
  مجموع سبد
  0 تومان
  ثبت سفارش