جستجوی سریع
/ کتاب های صوتی / کتاب صوتی امید تازه

کتاب صوتی امید تازه

610
  • نویسنده : گلنیس نلیست
  • قصه گو : مریم باقری
  • مترجم : فاطمه مهدیان
  • مجموعه : دیگر کتاب‌ها
  • رده سنی : 3-5 سال ، 5-7 سال ، 7-9 سال
اشتراک گذاری
42
معرفی کتاب صوتی امید تازه

موش کوچولو توی لانه‌اش در زیرزمین دراز کشید و سرش را هم بین پنجول‌هایش گرفت.
او خیلی خوشحال نیست. یعنی چی شده؟
مامان می‌گوید که او به امید نیاز دارد اما آخه موش کوچولو از کجا می‌تواند امید را پیدا کند؟

کارشناسان می‌گویند:
اسکول لایبری ژورنال (School Library Journal): این کتاب تاکید می‌کند که مباحث مربوط به هوش اجتماعی باید در صدر مباحث آموزشی قرار بگیرند، این کتاب در بسیاری از کتاب‌خانه‌ها برای خودش جا پیدا می‌کند.
جوآنا رولاند، نویسنده (Joanna Rowland): این کتاب می‌تواند برای آموزگاران بهترین انتخاب باشد تا در مباحث هوش اجتماعی، فصل‌ها و چرخه‌حیات از آن استفاده کنند. همه‌ی ما باید این کتاب امید‌بخش را بخوانیم.
متیو پاول ترنر، نویسنده (Mattew Paul Turner): یک داستان فوق‌العاده برای کشف زیبایی و نور در میانه‌ی تاریکی‌ها و ناامیدی‌ها، این کتاب هدیه‌ای برای پدر و مادرها و فرزندان است. تصاویر کتاب واضح و شفاف است و مفهوم امید را به‌گونه‌ای که برای کودکان قابل‌فهم باشد بیان می‌کند. مول کوچولو برای خانواده‌ها عشق، کنجکاوی ،نور و روشنایی را به ارمغان می‌آورد.


خوانندگان می‌گویند:
من این کتاب را برای نوه‌ام خریدم، چون ما در دوران قرنطینه از هم دور بودیم. راستش من از راه‌حلی که کتاب برای غم و اندوهی که همه آن را تجربه می‌کنیم، ارائه می‌دهد خوشم آمد. همان‌طور که مادر مول به او کمک می‌کند که به دنبال امید بگردد. خوانندگان کتاب هم می‌فهمند که اگر به دنبال امید بگردند آن را می‌یابند. پیام این کتاب در عین سادگی تاثیرگذار است و به خوانندگان امید می‌بخشد.
این کتاب از آن دست کتاب‌های چندلایه است که برای همه‌ی افراد در هر رده‌بندی سنی، می‌تواند مفید باشد. وقتی مول کوچولو در زیرزمین ناراحت و غمگین نشسته است، مادرش به او نشان می‌دهد که چگونه به دنبال امید بگردد؛ او نشانه‌های بهار را همه‌جا می‌بیند. امید را همه‌جا می‌توان دید: از زیر خاک تا شاخه‌های درختان.
عجب کتاب فوق‌العاده‌ای بود! در زندگی همه‌ی ما روزهایی بوده است که غمگین و ناراحت بوده‌ایم و امید را گم گرده‌ایم... فارغ از هر سن و سالی، این کتاب به شما روحیه و امید می‌دهد. مشتاقانه منتظرم که این کتاب را به کودکانم هدیه بدهم.

ارسال دیدگاه
5 + 5
=
10,000تومان

کتاب صوتی امید تازه

0 محصول
ادامه خرید
تایید و تکمیل خرید
مجموع سبد
0 تومان