/ / اندیشه روز و نقل قول برای کودکان

اندیشه روز و نقل قول برای کودکان

به عنوان یک والدین ، ممکن است خود را نتوانید در زمان مناسب به کودک انگیزه دهید. این می تواند به این دلیل باشد که کودک به اندازه کافی به سخنان شما گوش نمی کند یا به سادگی به آنچه شما می گویید توجه نمی کند. در چنین شرایطی نقل قول ها و افکار برای والدین مفید است ، به طوری که آنها می توانند کودک خود را امتحان کنند و به جای اجازه دادن به احساس ضعف ، کودک را تحویل بگیرند. نقل قول ها ، حتی از سنین جوانی ، تأثیر عمیقی بر روان او می گذارند. نقل قول مناسب این قابلیت را دارد که خلق و خوی شما را به طور کامل از حالت منفی به مثبت تغییر دهد. در بیشتر موارد ، برخی از نقل قول های کوچک بیش از اندازه کافی است تا کودک شما را با مثبت و اعتماد به نفس پر کند ، حتی اگر کودک تحت استرس باشد. بنابراین برخی از این نقل قول ها را یادداشت کرده و در زمان مناسب از آنها استفاده کنید تا کودک شما احساس بهتری داشته باشد!


اندیشه روز برای کودکان

گفتن هر روز صبح به کودک خود "فکر خوب روز" می تواند اطمینان حاصل کند که روز را با پای اشتباه شروع نمی کند. این همچنین یک ابزار انگیزشی اثبات شده برای بچه ها است. حتی می توانید تخته ای در اتاق کودک خود قرار دهید و هر روز صبح آن را تغییر دهید تا منعکس کننده روحیه و اندیشه کودک شما برای فکر کردن در طول روز باشد.

این افکار خوب برای بچه ها با توجه به موضوع آنها تنظیم شده است ، به طوری که برای والدین آسان است که با توجه به شرایط ، یک مورد درست را انتخاب کنند.


تحصیلات

تحصیلات مهمترین چیز در جهان است و هیچ کودکی نباید تحصیل نکرده باشد. بنابراین ، از بین افکار عالی آموزشی برای کودکان ، پنج مورد از بهترین موارد در زیر برای مطالعه والدین آورده شده است. این نقل قول های عالی آموزش برای کودکان عبارتند از:
1- "وقتی بهتر می دانید ، بهتر هم عمل می کنید." - مایا آنجلو
2- اگر می خواهید در زندگی قدرتمندتر باشید ، خود را آموزش دهید. ساده است.
3- "وقتی صحبت می کنید ، فقط چیزی را می دانید که می دانید. اما اگر گوش کنید ، ممکن است چیز جدیدی یاد بگیرید. " - دالایلاما
4- "تا آنجا که می توانید بیشتر یاد بگیرید ، زیرا زندگی بعداً بیش از حد شلوغ می شود" - دانا استوارت اسکات
5- "ظرفیت یادگیری یک هدیه است. توانایی یادگیری یک مهارت است. تمایل به یادگیری یک انتخاب است. ”- برایان هربرت


نقل قول های خنده دار برای بچه ها

زندگی بدون کمی سرگرمی چیست؟ اگر تصمیم دارید که هر نقل قول و فکر روزانه را جدی بیان کنید ، با تمام جدیت واقعاً خطر کسالت فرزندتان را دارید. برخی از نقل قول های خنده دار برای بچه ها برای حفظ تعادل خوب مورد نیاز ضروری است ، اما آنها همچنین باید اخلاقی را در زیر منعکس کنند که باعث تفکر آنها شود. با در نظر داشتن این نکته ، بیایید چند نقل قول زیبا از کودک برای مطالعه والدین را بررسی کنیم.

1- "هرچه بیشتر بخوانید ، چیزهای بیشتری خواهید دانست. هرچه بیشتر یاد بگیرید ، مکان های بیشتری خواهید رفت! ”- دکتر سئوس
2- "هرچه بیشتر بدهی شادتر می شوی."
3- "نگرانی سوء استفاده از تخیل است." - دن زادرا
4- "منطق شما را از A به B می برد. تخیل شما را به همه جا می برد." - آلبرت انیشتین
5- "خودت باش ، زیرا همه افراد دیگر قبلاً گرفته شده اند." - اسکار وایلد


الهام و انگیزه

نقل قول های الهام بخش برای بچه ها یک ضرورت مطلق است. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که کودک شما هر روز با عصبانیت از خواب بیدار شود و انگیزه بالایی داشته باشد. نقل قول انگیزشی مناسب می تواند کاری را انجام دهد که هیچ گفتاری قادر به انجام آن نیست ، به خصوص اگر در زمان مناسب ارائه شود.

در اینجا لیستی از نقل قول های انگیزشی عالی برای کودکان آورده شده است ، به طوری که والدین کار ساده تری را در دست خود دارند:

1- "من مطالعه را دوست ندارم. من از مطالعه متنفرم. دوست دارم یاد بگیرم. یادگیری زیباست " - ناتالی پورتمن
2- "اگر فکر خوبی داشته باشید ، آنها مانند پرتوهای خورشید از چهره شما می درخشند و شما همیشه زیبا به نظر می رسید." - روالد دال
3- "هرگز از آنچه واقعاً می خواهید انجام دهید دست نکشید. فردی که رویاهای بزرگ دارد از یک شخص با همه حقایق قدرتمندتر است. " - آلبرت انیشتین
4- "شما شجاع تر از آنچه که باور دارید و قویتر از آنچه به نظر می رسید ، و باهوش تر از آنچه فکر می کنید هستید." - کریستوفر رابین
5- "در هر لحظه تصمیم گیری ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید کار صحیح است. بدترین کاری که می توانید انجام دهید هیچ چیز نیست." - تئودور روزولت


مهربانی

مهربانی یکی از مهمترین مواردی است که هر پدر و مادری باید به فرزند خود یاد دهد که آن را داشته باشد ، زیرا نقش زیادی در شخصیت آینده کودک دارد. برخی از نقل قول های مهربانی برای کودکان در زیر آورده شده است ، که این توانایی ایجاد برخی از همدلی ها و توجه به ذهن های جوان را دارد.


1- در جایی که هستید کمی خوب خود را انجام دهید. این همان ذره های خوب خوب است که در کنار هم قرار گرفته اند و جهان را غرق می کنند. "- دزموند توتو
2- "وقتی جوان بودم ، افراد باهوش را تحسین می کردم. حالا که پیر شدم مردم مهربان را تحسین می کنم. ”- آبراهام جوشوا هشل
3- "سه چیز در زندگی انسان مهم است: اولین چیز مهربانی است. دوم مهربانی است ، و سوم مهربانی است. ”- هنری جیمز
4- "وقتی با دیگران مهربان باشید ، نه تنها شما را تغییر می دهد ، بلکه دنیا را نیز تغییر می دهد." - هارولد کوشنر
5- "زندگی عمدتا کف و حباب است. دو چیز مانند سنگ ایستاده اند. مهربانی در دردسر دیگری ، شجاعت در خود شما. ”- آدام لیندزی گوردون

عشق

محاسبه عشق چیزی سخت است ، بنابراین برای والدین سخت تر است که بتوانند احساسات را به فرزند شما بیاموزند. ممکن است متوجه شوید که بچه ها نیز از نقل قول های عاشقانه لذت می برند ، گاهی اوقات ، بنابراین والدین می توانند با استفاده از آنچه در زیر آمده است ، به فرزند خود یک مقدار عشق بدهند.
1- "فقط یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، اینکه دوست داشته باشی و دوست داشته شوی." - جورج سند
2- "خودت را دوست بدار. مثبت ماندن مهم است زیرا زیبایی از درون به وجود می آید. ”- جن پروسک
3- "بگذارید ما همیشه با لبخند یکدیگر را ملاقات کنیم ، زیرا لبخند آغاز عشق است." - مادر ترزا
4- "مهمترین چیز در دنیا خانواده و عشق است." - جان وودن
5- "گاهی اوقات قلب چیزی را می بیند که برای چشم نامرئی است." - H. جکسون براون ، جونیور


رهبری

اگر والدین از کودکی کیفیت رهبری را در فرزندان خود ایجاد کنند ، رهبری چیزی است که می تواند آموزش داده و توسعه یابد. این نقل قول های رهبری برای بچه ها می تواند به طرز بسیار خوبی روی فرزند شما تأثیر بگذارد و شاید او را برای آینده درخشان که لیاقتش را دارند قالب و قالب دهید.

1- "رهبر کسی است که راه را بلد باشد ، راه را برود و راه را نشان دهد." - جان سی ماکسول
2- "اگر اقدامات شما به دیگران انگیزه می دهد كه رویای بیشتری ببینند ، بیشتر بیاموزید ، بیشتر كار كنید و بیشتر شوید ، شما یك رهبر هستید." - جان کوینسی آدامز
3- "هیچ کس رهبر بزرگی را که بخواهد همه کارها را خودش انجام دهد یا اعتبار این کار را بدست آورد ، ایجاد نخواهد کرد." - اندرو کارنگی
4- "من هرگز به رهبر بودن فکر نکردم. من خیلی ساده در زمینه کمک به مردم فکر کردم. ”- جان هیوم
5- یک رهبر خوب اعتماد به نفس دیگران را برمی انگیزد. یک رهبر بزرگ اعتماد به نفس را به آنها القا می کند. '


روش های توجه در روز کودک شما

بچه ها تمایل به دامنه توجه کوتاه دارند ، بنابراین لازم است که قبل از اینکه بچه های کوچک روزشان را ادامه دهند ، این نقل قول ها را به گونه ای وارد کنید که توجه آنها را جلب کرده و اثر خود را برجای بگذارد.

1. هر هفته می توانید برخی نقل قول ها را روی یک آینه یا دیوار در کاغذ تزئینی رنگارنگ بچسبانید و آنها را بپوشانید. کودک خود را وادار کنید هر روز یک نقل قول را کشف کند و آن را با صدای بلند بخواند. از آنجا که این شامل یک فعالیت بدنی است ، کودکان احتمالاً مدت بیشتری علاقه مند می شوند.

2. از سیستم پاداش استفاده کنید ، جایی که کودک باید در طول روز از قیمت استفاده کند و در ازای آن پاداش می گیرد. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که معنای آن را نیز درک کرده است.

3. می توانید یک دفترچه یادداشت رنگارنگ برای کودک خود بخرید و او را مجبور کنید هر روز نقل قول را یادداشت کند. این امر همچنین باعث ایجاد برخی از خلاقیت ها می شود و کودکان را درگیر فعالیت می کند.

یک فکر یا نقل قول برای کودک شما واقعاً می تواند کمک کند = انگیزه او را برای مواجهه با بقیه روز فراهم کند. به این ترتیب کودک شما یادگیری مثبت و انگیزه گرفتن را از کودکی شروع می کند.


167 بازدید 3 خرداد 1400, 13:50
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.